زندگی من، شغل من، شغل من: چگونه ده خرید بک لینک ساده به من کمک کرد تا موفق شوم

زندگی من، شغل من، شغل من: چگونه ده خرید بک لینک ساده به من کمک کرد تا …

Alfredo 0 942 2023.11.16 17:05
دریافت تعداد زیادی لینک در یک زمان و یکباره باعث میشود تا گوگل امتیاز منفی را به شما بدهد. از آنجایی که هر بی قانونی، با یک مجازات از طرف گوگل همراه است، دریافت آموزش بک لینک لینک های زیادی در مدت زمان کوتاه هم مجازات هایی برایتان خواهد داشت (در بدترین حالت، سایت شما پنالتی شده و از لیست نتایج گوگل خارج می شود).

ولی لینک نوفالوارزش یا عصاره ای که به آن اشاره کردیم را منتقل نکرده ،به عنوان امتیاز لینکدین شمرده نمی شود و تاثیری در افزایش رتبه سایت نخواهد چرا خرید بک لینک زنده لینک اشتباه است؟ داشت. برای استفاده از بک لینک باید از قبل سئوی داخلی سایت خود را بهینه کنید. ساختار سایت و ساختار URL سایت بهینه می شوند.

hq720.jpgاز زمان ایجاد سایت و تولید محتوا و بهینه سازی تقریبا ۶ ماه زمان نیاز خواهید داشت تا در نهایت با استفاده از بک لینک و دیگر عوامل در صفحات اول گوگل قرار بگیرید. اما میانگینی که برای این زمان اعلام شده بین 3 تا 12 ماه است که البته میزان آن به چند عامل بستگی دارد. گوگل بعد از گذشت مدت زمانی، خزنده خود را برای پیمایش به محتوای شما میفرستد بک لینکها برای بهبود سئو (SEO) و رتبه بندی سایت ها در نتایج جستجوی اینترنتی بسیار اهمیت دارند.

Comments